Zakupy w przyjaznej atmosferze? Zawsze świeży towar i miła obsługa? Szeroki wybór markowych produktów? To możliwe — rób zakupy z sklepach zrzeszonych w sieci Detal WM.

1Sieć Detal WM powstała jako odpowiedź właścicieli lokalnych sklepów na coraz większą konkurencję ze strony dyskontów i supermarketów z obcym kapitałem. Zjednoczenie sił i wspólne akcje promocyjne były dla wielu jedynym sposobem na utrzymanie się na rynku.

Szeroki wybór, wysoka jakość

W myśl zasady: razem można więcej, sieć Detal WM stale się rozwija, realizując wspólne cele.
— Staramy się trzymać jak najdalej od obcego kapitału, pracując z lokalnymi dostawcami — zapewnia dyrektor handlowy Detal WM. — Naszym klientom
oferujemy szeroki wybór asortymentu, którego nie znajdą w dyskontach. Są to towary wysokiej jakości, znanych i sprawdzonych firm, które od lat cieszą się powodzeniem wśród konsumentów. Co więcej, wszystkie nasze sklepy mają doskonale zaopatrzony dział mięsno-wędliniarski z zawsze świeżymi produktami.

 

Szanujemy naszych klientów

Detal WM wspiera tradycyjny handel poprzez promowanie sklepów przyjaznych klientowi. Miła, niemal rodzinna atmosfera to zasługa dobrze przygotowanego personelu.2
— Zdajemy sobie sprawę, że sprzedawca jest wizytówką każdego sklepu, dlatego organizujemy liczne szkolenia, uczące skutecznej sprzedaży i profesjonalnego podejścia do klienta — mówi dyrektor handlowy.
— Dzięki temu nikt u nas nie czuje się anonimowy, każdy klient jest traktowany indywidualnie i po przyjacielsku.

Zakupy z gwarancją jakości

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów w dyskontach lub nie możesz w nich znaleźć ulubionych produktów, przyjdź do sieci Detal WM. Czeka doskonały towar i konkurencyjne ceny, a zakupy w tych sklepach to prawdziwa przyjemność. Gdzie je znajdziesz? Na Warmii i Mazurach Detal WM zrzesza już ponad 200 punktów handlowych, zarówno w większych miastach, jak i niewielkich miejscowościach. Szukaj sklepów z logiem TO TU, a zakupy na pewno będą udane.