Zakupy w przyjaznej atmosferze? Zawsze świeży towar i miła obsługa? Szeroki wybór markowych produktów? To możliwe — rób zakupy w sklepach zrzeszonych w sieci Detal Warmia- Mazury.

Sieć Detal Warmia-Mazury powstała dwa lata temu jako odpowiedź właścicieli lokalnych sklepów na coraz większą konkurencję ze strony dyskontów i supermarketów z obcym kapitałem. Zjednoczenie sił i wspólne akcje promocyjne były jedynym sposobem na utrzymanie się na rynku.

SZEROKI WYBÓR, WYSOKA JAKOŚĆ

W myśl zasady: razem można więcej, sieć Detal WM stale się rozwija, realizując wspólne cele. — Staramy się trzymać jak najdalej od obcego kapitału, pracując z lokalnymi dostawcami — zapewnia Sylwia Borys, dyrektor handlowy Detal WM. — Naszym klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu, którego nie znajdą w dyskontach. Są to towary wysokiej jakości, znanych i sprawdzonych firm, które od lat cieszą się powodzeniem wśród konsumentów. Co więcej, wszystkie nasze sklepy mają doskonale zaopatrzony dział mięsno-wędliniarski z zawsze świeżymi produktami.

SZANUJEMY NASZYCH KLIENTÓW

Detal WM wspiera tradycyjny handel poprzez promowanie sklepów przyjaznych klientowi. Miła, niemal rodzinna atmosfera to zasługa dobrze przygotowanego personelu. — Zdajemy sobie sprawę, że sprzedawca jest wizytówką każdego sklepu, dlatego organizujemy liczne szkolenia, uczące skutecznej sprzedaży i profesjonalnego podejścia do klienta — mówi Sylwia Borys. — Dzięki temu nikt u nas nie czuje się anonimowy, każdy klient jest traktowany indywidualnie i po przyjacielsku.

ZAKUPY U NAS – GWARANCJA JAKOŚCI

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów w dyskontach lub nie możesz w nich znaleźć ulubionych produktów, przyjdź do nas. Mamy doskonały towar i konkurencyjne ceny, a zakupy w naszych sklepach to prawdziwa przyjemność. Gdzie nas znajdziesz? Na Warmii i Mazurach zrzeszamy już blisko 200 punktów handlowych, zarówno w większych miastach, jak i niewielkich miejscowościach.

Szukaj sklepów z naszym logiem, a zakupy na pewno będą udane.